Abja Spordi- ja Tervisekeskuses pakutavad massaažid

Teenuse kasutamiseks broneerida aeg Spordi- ja Tervisekeskuse administraatori letis või  helistades infotelefonil +372 4364101.

Massaaž 30 min 60 min
Klassikaline massaaž 10€ 19€
Lõõgastav massaaž 20€
Tselluliidimassaaž 24€
Õlavöötme massaaž 10€
Spordimassaaž 23€
Näo- ja ülakeha massaaž 14€

Klassikaline massaaž

Massaaži peaeesmärk on parandada kudede hapnikuga varustatust ja eemaldada organismist toksiine, seega kiirendada ainevahetust, taastada kaotsiläinud energiat, korrigeerida lihastoonust. Toime on vastavalt kasutatud võtetele kas lõõgastav või toonust tõstev. Klassikalise massaaži tehnikad sisaldavad endas silitamisi, naha ja naha-aluskoe hõõrumisi, lihaste muljumist, vibratsiooni ja erinevaid kergeid löögilisi võtteid.

Lõõgastav massaaž

Aitab vabaneda närvisüsteemi pingetest ja tuua välja argielu rutiinist. Sobib ka erinevate lihaspingete ennetamiseks või vähendamiseks. Näiteks valuvaigistavate tablettide asemel neile, kellel palju tööd arvutiga ja aeg-ajalt tunnevad peavalu, pingeid kaelas, ülavöötmes ja seljas.

Tselluliidimassaaž

Ainevahetust, lümfi- ja vereringet elavdav tõhus kogukehamassaaž. Parandab naha verevarustust, elastsust ja ainevahetust ning higi- ja rasunaarmete talitust. Vähendab rasvade ladestumist. Kiirendab lümfiringet ja parandab lihasete toonust.

Õlavöötme massaaž

Masseeritakse õlgu, kaela ja survepunkte peas. Massaaž vabastab efektiivsemalt ja kiiremini kaelapiirkonna pingetest ning annab hea enesetunde.  Aitab ennetada ja vabaneda peavaludest.

Spordimassaaž

Spordimassaaž sobib regulaarselt spordiga tegelevatele ja aktiivse eluviisiga inimestele.Spordimassaaž tõstab töövõimet, valmistab inimese ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendab taastumisprotsessi.Efektiivne nii võistlusteks ettevalmistamisel kui ka väsimusega võitlemisel. See on tugev ja intensiivne massaaž, mida tehakse kas treeningujärgselt lihastoonuse alandamiseks, enne treeningut lihastoonuse tõstmiseks või pingelise füüsilise töö tegijaile. Aitab erinevatest vigastustest taastumisel.

Näo- ja ülakeha massaaž

See avaldab positiivset mõju verevarustusele ja normaliseerib ainevahetust, leevendab toksiinide väljutamist, aidates sedaviisi nahal hingata ja ennetades vere seiskumist. Massaaž tugevdab kudesid ja lihaseid, hoiab naha kauem sileda, noore ja elastsena.