Abja Spordi- ja Tervisekeskuses pakutavad massaažid

Täiendavaks infoks ja teenuse kasutamiseks broneerida aeg helistades telefonil +372 5354 4167(massöör Urve Birkavs)

Teenus saadaval alates 20. novembrist 2017

Massaaž 30min 50 min
Klassikaline massaaž 16.50€ 27.50€
Lümfimassaaž 26.50€ 33€
Aroomimassaaž 30€
Meemassaaž 22€ 30€
Kupumassaaž 22€ 30€
Laavakivimassaaž 22€ 38.50€
Lastemassaaž(kuni 10 a) 13€  –
 Naohooldus ja massaaž koos ülakeha massaažiga  24.50€  –

Massaaži annab igale inimesele võimaluse  läbi organismi tasakaalustamise oma tervist tugevdada ja haiguseid ennetada. Massaaž on üks taastusravi komponentidest, millega saab likvideerida pingekoldeid ja tõsta üldist inimese heaolutunnet. Oluliselt elavnevad ainevahetusprotsessid. Koostöös massööriga selgitatakse välja kõige sobivam massaaž kliendi vaevuste vähendamiseks ja hea tervise säilitamiseks.

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik ning kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kompleksi. Vastavalt kliendi soovile või vajadustele toimub kas kogu keha massaaž või keskendutakse ainult problemaatilistele piirkondadele (selg, kael, kukal, õlad, käed, jalad jne).

 

Klassikalise massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress

Lümfimassaaž

Lümfimassaaž ehk manuaalne lümfidrenaaž on nahka ja nahaaluseid kudesid mõjutav pindmine massaaž, mis stimuleerib lümfivedeliku voolu ja ergutab jääkainete eemaldamist kehast, lõdvestab ja leevendab lihaspingeid, mõjub hästi tursete, vereringehäirete ja ainevahetushaiguste puhul.

Lümfimassaaži kasutatakse näiteks alajäsemete veenilaiendite, lümfiteede ahenemisest tingitud tursete, rasedusaegsete tursete leevendamiseks, samuti ulatuslike operatsioonide (sh kasvajate) ja traumajärgsel perioodil.

Aroomimassaaž

Aroomteraapia ehk aroomimassaaž ühendab endas klassikalise massaaži kerged pindmised silumisvõtted ja taimede eeterlike õlide raviomadused.
Ravi ja salongimassaazina kasutatav meetod võimaldab nii lõõgastumist kui ka väga mitmekesiste haiguste mõjutamist vereringesse imenduvate eeterlike õlide kaudu.  Igal õlil on oma toime nii füüsisele kui ka vaimule: rahustavad, ergutavad, puhastavad.

Meemassaaž

Meemassaaž parandab verevarustust ja maandab lihaspinget, mis tekib jääkainete kogunemisest. Vere ja lümfiringe kaudu aitab see väljutada organismist jääkaineid, stimuleerib naha aluskoe ja verevarustuse tööd. Meemassaaž aitab tõhusalt võidelda tselluliidiga ja puhastab nahapoore.

Kupumassaaž

Kupumassaaž on massaažiliik, kus kasutatakse erinevast materjalist (kumm, silikoon, klaas ja savi) valmistatud ja erineva suurusega kuppe. Kupumassaaži tehakse lihastele, liigestele ja punktmassaažina. Massaaži eripäraks on kuppude abil tekitatav vaakum, mis saavutatakse kuppe kehapinnale asetades. Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga.

Laavakivimassaaž

Laavakivi massaaž on massaaži liik, mille käigus kasutatakse soojendatud laavakivisid ja klassikalise massaaži võtteid. Laavakivi massaaž mõjub tervendavalt nii nahale, lihastele kui ka vaimule.