Abja Spordi- ja Tervisekeskuse treeningute ajad 2017/2018 õa

Sportmängud

Juhendaja LEA LILLESTIK

  • Esmaspäev 5. tund 1 kl/7. tund 1 – 4 kl
  • Kolmapäev 5/6 tund 1-4 kl
  • Neljapäev 7. tund 1-4 klass

Kergejõustik

Juhendaja GRETE UDRAS

Kõigile huvilistele (alates 12 september)

  • Teisipäev 15:05 – 16:45
  • Neljapäev 15:05 – 16:45

Korvpall

Juhendaja RIIVO ROOSNURM

4.-7. klass:

  • Kolmapäev 16:30 – 18:00
  • Reede 14:00- 15:30

7.-12. klass:

  • Esmaspäev 16:30 – 18:00
  • Teisipäev 16:30 – 18:00
  • Reede 14:00 – 15:30

Täiskasvanud:

  • Teisipäev 19:30 – 21:00

Jõusaal

Juhendaja RIIVO ROOSNURM

6.-12. klass + Täiskasvanud:

  • Teisipäev 16:30 – 18:00
  • Neljapäev 18:00 – 19:30

Raskejõustik / tõstmine

Juhendaja ENN RAIESTE

Kõigile huvilistele:

  • Teisipäev 15:15 – 17:15
  • Neljapäev 15:15 – 17:15

Showtantsutrupp VOV

Juhendaja ELLE AGAR

(alates 9 oktoober)

Vou mini, 4-7 a.

  • Esmaspäev 17:00 – 17:45

Vou, 5 – 10 kl.

  • Teisipäev 17:45 – 19:00

Vou juunior, 1-4 kl.

  • Kolmapäev 17:30 – 19:00

Vou, 5 – 10 kl.

  • Neljapäev 17:30 – 18:30

Vou juunior, 1-4 kl.

  • Reede 17:30 – 18:30

Võimlemine

Juhendaja LINDA MENNING

Kõigile huvilistele – Teisipäev 16:30 – 17:30

Jalgpall

Juhendajad HENRI PAAVO, RIIVO ROOSNURM

1.-5. klass:

  • Esmaspäev 15:00 – 16:30 (JK Tulevik)
  • Kolmapäev 15:00 – 16:30 (JK Tulevik)

6.-12. klass + Täiskasvanud:

  • Esmaspäev 19:30 – 21:00
  • Kolmapäev 19:30 – 21:00

Sulgpall

Juhendaja RIIVO ROOSNURM

Kõigile huvilistele:

  • Kolmapäev 18:00 – 20:00

Võrkpall

Juhendajad ANNELI ROOSALU, ARDO AGASILD, SIIRI MERISAAR

Treeningute ajad:

4 – 7 klass

  • Esmaspäev 18:30 – 20:00 4 – 7 kl
  • Kolmapäev 15:00 – 16:30  4 – 7 kl

8 – 12 klass

  • Esmaspäev 17:00 – 18:30
  • Kolmapäev 16:30 – 18:00

6.-12. klass + Täiskasvanud:

  • Neljapäev 18:30 – 21:00

Ujumine

Juhendaja MARI KAHU – tel 53403849

4.-6. aastased(ujumise algõpetus):

  • Teisipäev 17:30 – 18:00 (Tasuline)
  • Teisipäev 19:00 – 19:30 (Tasuline)

Kõigile huvilistele:

  • Teisipäev 16:30 – 17:15(edasijõudnud)
  • Teisipäev 18:15 – 19:00(algajad)

Vesiaeroobika (Tasuline)

Juhendaja MONIKA ERRELINE

Kõigile huvilistele(alates 11. september):

  • Esmaspäev 18:15 – 19:00
  • Neljapäev 18:15 – 19:00

Zumba / Jooga (Tasuline)

Juhendaja MARGIT OKSA

Kõigile huvilistele:

  • Teisipäev 19:30 – 20:30 Zumba (alates 12 september)
  • Pühapäev 11:30 – 12:30 Jooga (alates 17 september)

Tai poks (Tasuline, aastaringne)

Juhendaja HENRI HELEMÄE

Kõigile huvilistele:

  • Esmaspäev 19:00 – 20:30
  • Neljapäev 19:00 – 20:30