Abja Spordi- ja Tervisekeskuse treeningute ajad 2020/2021 hooaeg

Sportmängud

Juhendaja LEA LILLESTIK

  • Esmaspäev 13:55 – 14:40 (2-4 kl tüdrukud)
  • Kolmapäev 12:00 – 14:40 (1-3 kl tüdrukud ja poisid)

Võrkpall

Korvpall

Juhendaja RIIVO ROOSNURM ja ELISABETH RÕIGAS
Treeningud alates 07.09.2020

1.-5. klass poisid:

  • Esmaspäev 16:30 – 18:00 (R. Roosnurm)
  • Kolmapäev 16:30 – 18:00 (R. Roosnurm)
  • Reede 15:00 – 16:30 (R. Roosnurm)

3.-6. klass tüdrukud:

  • Teisipäev 15:00 – 16:30 (E. Rõigas)
  • Neljapäev 16:00 – 17:30 (E. Rõigas)
  • Reede 14:00 – 15:30 (E. Rõigas)

6.-9. klass:

  • Teisipäev 18:00- 19:30 (R. Roosnurm)
  • Neljapäev 18:00 – 19:30 (R. Roosnurm)

Täiskasvanud:

  • Teisipäev 19:30 – 21:00

Jõusaal

Juhendaja RIIVO ROOSNURM JA KÄDY KAMPUS
Alates 07.09.2020

Jõusaali treeningul osaleja tasub jõusaali kasutuse eest vastavalt hinnakirjale! 

EELREGISTREERIMISEGA TEL 43 64 101

Abja Gümnaasiumi õpilastele TASUTA (kohustus külastus administraatori juures registreerida).

6.-12. klass + täiskasvanud:

  • Esmaspäev 18:00 – 19:30
  • Neljapäev 19:30 – 21:00

Naistele: Naiste jõusaali treeningud alates 30.09.2020

  • Kolmapäev 18:00 – 20:00

Raskejõustik / tõstmine

Juhendaja ENN RAIESTE
Treeningud alates 07.09.2020

Kõigile huvilistele:

  • Teisipäev 15:15 – 17:15
  • Neljapäev 15:15 – 17:15

Showtantsutrupp VOU

Juhendaja ELLE AGAR
MiniVOU juhendajad Elyse Järvelaht ja Emily Lapun

  • Esmaspäev 16:00 – 17:00 juuniorid
  • Esmaspäev 17:00 – 18:00 VOU
  • Kolmapäev 16:00 – 17:00 juuniorid
  • Kolmapäev 17:00 – 18:00 VOU
  • Kolmapäev 18:00 – 18:45 MiniVOU

Võimlemine

Juhendaja LINDA MENNING
Treeningud algavad alates 15.09

Kõigile huvilistele – Teisipäev 16:30 – 17:30

Jõusaalitreening naistele (alates 30.09.2020)

Juhendaja KÄDY KAMPUS

Jõusaali treeningul osaleja tasub jõusaali kasutuse eest vastavalt hinnakirjale! 

EELREGISTREERIMISEGA TEL 43 64 101

Abja Gümnaasiumi õpilastele TASUTA (kohustus külastus administraatori juures registreerida).

  • Kolmapäev 18:00 – 20:00

Jalgpall

Juhendajad RIIVO ROOSNURM, ALEKSANDR GOLOVKO

Treeningud alates 07.09.2020

1.-5. klass:

  • Teisipäev 16:30 – 18:00 1-5 kl. (A. Golovko)
  • Neljapäev 16:30 – 18:00 1-5 kl. (A. Golovko)

6.-12. klass + Täiskasvanud:

  • Esmaspäev 19:30 – 21:00 (R. Roosnurm)
  • Kolmapäev 19:30 – 21:00 (R. Roosnurm)

Sulgpall/Lauatennis

Juhendaja RIIVO ROOSNURM
Treeningud alates 07.09.2020

Kõigile huvilistele:

  • Kolmapäev 18:00 – 19:30

HopaFit treening

Juhendaja Triin Saar (Tasuline)

Treeningute ajad: Treening eelregistreerimisega treeneri juures

  • Esmaspäev: 18:15 – 19:15
  • Kolmapäev 19:00 – 20:00

Proovitrenn TASUTA!

Ujumine (tasuline)

MARI KAHU

TREENINGUD ALATES 09. VEEBRUARIST 2021.A.

EELREGISTREERIMISEGA TEL 43 64 1010

3.-6. aastased(ujumise algõpetus):

  • Teisipäev I rühm 18:00 – 18:30
  • Teisipäev II rühm 19:00 – 19:30

Kõigile huvilistele:

Vesiaeroobika (Tasuline)

Juhendaja MONIKA ERRELINE
Treeningud alates 21.09.2020

EELREGISTREERIMISEGA TEL 43 64 101

Kõigile huvilistele:

  • Esmaspäev 18:15 – 19:00
  • Kolmapäev 18:15 – 19:00

Zumba + lihastreening / Jooga (Tasuline)

Juhendajad MARGIT OKSA, LY TOLBERG

EELREGISTREERIMISEGA TEL 43 64 101

Kõigile huvilistele:

  • Teisipäev 19:30 – 20:30 Zumba + lihastreening (M. Oksa)
  • Neljapäev 18:15 – 19:00 Jooga (L. Tolberg)

Sportmängud eelkooliealistele

Juhendaja KÄDY KAMPUS
Treeningud alates oktoober 2020. Täiendav info peagi

TREENINGUD ALATES 21.01.2021 EELREGISTREERIMISEGA 43 64 101

  • Neljapäev 5 – 7 aastased – 18:00 – 18:45

Male- ja kabering

Juhendaja Aivo Joamets
Alates oktoober 2020.a.

  • Neljapäev 15:00 – 16:30