Abja Spordi- ja Tervisekeskuse treeningute ajad 2023/2024 hooaeg
Võrkpall
Juhendajad Siiri Merisaar
Treeningud algavad alates 05.09.2023
1.-7. klass lapsed
- Teisipäev: 18:00 – 19:30
- Reede: 18:00 – 19:30
8. – 12. klass noored
- Teisipäev: 19:30 – 21:00
- Reede: 19:30 – 21:00
Korvpall
Juhendaja RIIVO ROOSNURM ja ELISABETH RÕIGAS
Treeningud alates 01.09.2023
Sportmängud 1.-4. klass lapsed:
- Esmaspäev 14:00 – 15:30 (R. Roosnurm)
- Reede 14:00 – 15:30 (R. Roosnurm)
TU16 tüdrukud:
- Esmaspäev 15:30 – 17:00 (E. Rõigas)
- Teisipäev 16:00 – 17:30 (E. Rõigas)
- Kolmapäev 15:30 – 17:00 (E.Rõigas)
- Neljapäev 16:00 – 17:30 (E. Rõigas)
- Reede 14:00 – 15:30 (E. Rõigas)
9.-12. klass
- Teisipäev 18:00- 19:30 (R. Roosnurm)
- Neljapäev 18:00 – 19:30 (R. Roosnurm)
Jõusaal
Juhendaja RIIVO ROOSNURM JA KÄDY KAMPUS
Jõusaali treeningul osaleja tasub jõusaali kasutuse eest vastavalt hinnakirjale!
Abja Gümnaasiumi õpilastele TASUTA (kohustus külastus administraatori juures registreerida).
6.-12. klass + täiskasvanud:
- Esmaspäev 18:00 – 19:30
Naistele: Naiste jõusaali treeningud alates 04.10.2023
- Kolmapäev 17:30 – 19:30
Üldkehaline ettevalmistus ja tõstmine
Juhendaja ENN RAIESTE
Treeningud alates 05.09.2023
Kõigile huvilistele:
- Teisipäev 15:00 – 16:30
- Neljapäev 15:00 – 16:30
Showtantsutrupp VOU
Juhendaja ELLE AGAR
MiniVOU juhendaja Angelika Tukk
- Esmaspäev 15:00 – 16:00 VOU juuniorid
- Esmaspäev 16:00 – 17:00 VOU noored
- Esmaspäev 17:15 – 18:15 VOU noored I
- Esmaspäev 18:30 – 19:30 VOU+ (18+)
- Teisipäev 17:45 – 18:30 MiniVOU
- Teisipäev 16:30 – 17:30 VOU noored II
- Kolmapäev 15:00 – 16:00 VOU juuniorid
- Kolmapäev 16:00 – 17:00 VOU noored
- Kolmapäev 17:15 – 18:15 VOU noored I
- Kolmapäev 18:30 – 19:30 VOU+ (18+)
- Neljapäev 17:00 – 18:00 VOU noored II
Jõusaalitreening naistele (alates 04.10.2023)
Juhendaja KÄDY KAMPUS
Jõusaali treeningul osaleja tasub jõusaali kasutuse eest vastavalt hinnakirjale!
Abja Gümnaasiumi õpilastele TASUTA (kohustus külastus administraatori juures registreerida).
- Kolmapäev 17:30 – 19:30
Jalgpall
Juhendajad RIIVO ROOSNURM
6.-12. klass:
- Esmaspäev 19:30 – 21:00 (R. Roosnurm)
- Kolmapäev 19:30 – 21:00 (R. Roosnurm)
Sulgpall/Lauatennis saaliaeg
Treening harrastajatele ilma juhendajata
Saali aeg avatud alates 12.09.2023
Treeningul osaleja tasub saali kasutuse eest vastavalt hinnakirjale (jõusaali pileti hind)!
Abja Gümnaasiumi õpilastele TASUTA (kohustus külastus administraatori juures registreerida).
Kõigile huvilistele:
- Teisipäev 19:30 – 21:00
Ujumine (tasuline 4 EUR kord)
Juhendaja Piret Junalainen
3.-7. aastased (ujumise algõpetus) alates 04.10.2023
Kolmapäeviti
- I rühm 3-4 aastased 18:00
- II rühm 5-7 aastased 18:45
Vesiaeroobika (Tasuline)
Juhendaja MONIKA ERRELINE
Treeningud alates 21.09.2023
Kõigile huvilistele:
- Esmaspäev 18:15 – 19:00
- Neljapäev 18:15 – 19:00
Jooga (Tasuline)
Juhenda LY TOLBERG
Kõigile huvilistele:
- Teisipäev 18:30 – 19:30 Jooga (Ly Tolberg)
- Neljapäev 18:15 – 19:00 Jooga (Ly Tolberg)
Male- ja kabering
Juhendaja Aivo Joamets
- Reedel 15:00 – 16:30