Abja Spordi- ja Tervisekeskuse treeningute ajad 2018/2019 õa (alates 10. septembrist)

Sportmängud

Juhendaja LEA LILLESTIK

  • Teisispäev 5/6 tund 1-3 kl. poisid
  • Kolmapäev 5/6 tund 1-3 kl. tüdrukud
  • Neljapäev 6. tund 1-4 kl. tüdrukud

Kergejõustik

Juhendaja GRETE UDRAS

Kõigile huvilistele (alates 10. september)

  • Teisipäev 14:30 – 16:30
  • Neljapäev 14:30 – 16:30

Korvpall

Juhendaja RIIVO ROOSNURM

5.-9. klass:

  • Esmaspäev 16:30 – 18:00
  • Teisipäev 18:00- 19:30
  • Neljapäev 18:00 – 19:30
  • Reede 14:00 – 15:30

Täiskasvanud:

  • Teisipäev 19:30 – 21:00

Jõusaal

Juhendaja RIIVO ROOSNURM

6.-12. klass + täiskasvanud:

  • Esmaspäev 18:00 – 19:30
  • Kolmapäev 16:30 – 18:00

Raskejõustik / tõstmine

Juhendaja ENN RAIESTE

Kõigile huvilistele:

  • Teisipäev 15:15 – 17:15
  • Neljapäev 15:15 – 17:15

Showtantsutrupp VOV

Juhendaja ELLE AGAR

(alates 10. september)

Vou, juuniorid

  • Esmaspäev 16:00 – 17:00
  • Kolmapäev 16:00 – 17:00

Vou, A – rühm

  • Esmaspäev 17:00 – 18:00
  • Kolmapäev 17:00 – 18:00

Vou, B – rühm

  • Esmaspäev 18:00 – 19:00
  • Kolmapäev 18:00 – 19:00

Vou, mini

  • Neljapäev 17:00 – 17:45

Võimlemine

Juhendaja LINDA MENNING

Kõigile huvilistele – Teisipäev 16:30 – 17:30

Fitness

Juhendaja GRETE UDRAS

  • Neljapäev 17:45 – 19:00

Jalgpall

Juhendajad RIIVO ROOSNURM, ALEKSANDR GOLOVKO

1.-5. klass:

  • Esmaspäev 15:45 – 17:15 1-5 kl. (A. Golovko)
  • Kolmapäev 15:45 – 17:15 1-5 kl. (A. Golovko)

6.-12. klass + Täiskasvanud:

  • Esmaspäev 19:30 – 21:00 (R. Roosnurm)
  • Kolmapäev 19:30 – 21:00 (R. Roosnurm)

Sulgpall/Lauatennis

Juhendaja RIIVO ROOSNURM

Kõigile huvilistele:

  • Kolmapäev 18:00 – 19:30

Võrkpall

Juhendajad ANNELI ROOSALU, ARDO AGASILD, SIIRI MERISAAR

Treeningute ajad:

  • Teisipäev 17:30 – 19:00 1 – 5 kl.
  • Neljapäev 17:30 – 19:00  6 – 12 kl.
  • Kolmapäev 14:00 – 15:30 4 – 7 kl.
  • Kolmapäev 15:30 – 17:00 8 – 12 kl.

Täiskasvanud:

  • Neljapäev 19:15 – 21:15

Ujumine

Juhendaja MARI KAHU – tel 53403849

3.-6. aastased(ujumise algõpetus):

  • Kolmapäev 17:30 – 18:00 (Tasuline)
  • Kolmapäev 19:00 – 19:30 (Tasuline)

Kõigile huvilistele:

  • Kolmapäev 16:30 – 17:15
  • Kolmapäev 18:15 – 19:00

Vesiaeroobika (Tasuline)

Juhendaja MONIKA ERRELINE

Kõigile huvilistele(alates 10. september):

  • Esmaspäev 18:15 – 19:00
  • Neljapäev 18:15 – 19:00

Zumba / Jooga (Tasuline)

Juhendaja MARGIT OKSA

Kõigile huvilistele:

  • Teisipäev 19:30 – 20:30 Zumba (alates 11 september)
  • Pühapäev 11:30 – 12:30 Jooga (alates 16 september)

Taipoks (Tasuline) alates 24.09

Juhendaja HENRI HELEMÄE

Kõigile huvilistele:

  • Esmaspäev 19:00 – 20:30
  • Neljapäev 19:00 – 20:30

Sportmängud eelkooliealistele

Juhendaja GRETE UDRAS

  • 5 – 6 aastased – Neljapäev 16:45 – 17:30